ALE ZABAWA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Profesjonalne animacje dla dzieci

Ale Zabawa

Sprawimy, że każde przyjęcie z udziałem dzieci będzie wyjątkowe i wypełnione dobrą zabawą. Dzięki naszej kreatywność i otwartości poprowadzimy animacje dla najmłodszych na najwyższym poziomie. ALE będzie ZABAWA!

Organizujemy animacje na każdą okazję

Brakuje Ci pomysłów i czasu na zorganizowanie wolnego czasu dla dzieci? Urządzasz przyjęcie, na którym chcesz zapewnić rozrywkę również najmłodszym gościom? Jesteś we właściwym miejscu! Ale Zabawa to firma, która zajmie się organizacją kreatywnych i niezapomnianych zabaw dla dzieci.
Zapewniamy animacje na urodziny, wesela czy inne uroczystości, podczas których maluchy również mogą się świetnie bawić. A dorośli? Mogą cieszyć się swobodą, wiedząc, że ich pociechy są w dobrych rękach. ALE będzie ZABAWA!

bubbles, party, kids-2271209.jpg

Urodzinki dla dzieci

christening, baptism, ceremony-998462.jpg

Komunie i chrzciny

wedding reception, table setting, flowers-1284245.jpg

Wesela

sorrow, sympathy card, condolences-7559727.jpg

Stypy – wypełnienie czasu dzieciom na czas pogrzebu

O mnie

Mój sukces tkwi w moim podejściu do dzieci, dorosłych i życia. Optymizm, radość, kreatywność a przede wszystkim umiejętność i chęć pracy z dziećmi to połowa sukcesu. Reszta to niezliczone kursy, godziny spędzone na zabawie z dziećmi i chęć ciągłego rozwoju. Jestem właściwą osobą, na właściwym miejscu. Przekonaj się sam!

Jak działamy

Na miejsce przyjeżdżamy 30 min przed rozpoczęciem wydarzenia.

Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłata zaliczki.

W umowie zawarty jest regulamin oraz zakres pracy Animatorów.

Zleceniodawca zobowiązuje się do zapewnienia odpowiedniego miejsca do realizacji usługi.

Koszty dojazdu powyżej 15 km od Gliwic pokrywa Zleceniodawca. Rozliczane indywidualnie.

FV wysyłamy na e-mail, maksymalnie do 7 dni roboczych od wykonania zlecenia.

Animacje przygotowywane są indywidualnie i dostosowane do charakteru uroczystości.

Pracujemy na sprzęcie certyfikowanym, zapewniającym bezpieczeństwo dzieciom i osobom w otoczeniu.

Cena usługi jest uzgadniania indywidualnie i może ulec zmianie maksymalnie 2 tygodnie przed realizacją.

Przed przystąpieniem do realizacji pobieramy bezzwrotną zaliczkę w wysokości 20%, płatną minimum 2 tygodnie przed wykonaniem usługi.

Rozliczenie za realizację następuje najpóźniej w dniu wykonania usługi gotówką bądź przelewem na konto. Należy rozliczyć się przed rozpoczęciem przyjęcia.

Łącząc doświadczenie i pasję do pracy z dziećmi, zapewniamy nie tylko świetną, ale też bezpieczną zabawę. Dzięki temu możecie być spokojni o Wasze maluchy.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy sprawić, że Twoje dziecko będzie ryczeć z radości!

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące naszych usług, nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje zapytania i doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojego wydarzenia. Możesz do nas napisać e-mail, zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie. Niezależnie od tego, jak się z nami skomunikujesz, możesz liczyć na szybką i profesjonalną obsługę. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Scroll to Top